PDA

View Full Version : Cfg "alias" komandos

Beady
2006-10-11, 19:45
Tai va anksciau kai losiau cs 1.5 cs 1.6 naudodavau exec su tokio komandom:
alias w "wait"
bind "v" "+plant_c4"

//HE
bind mouse3 "+grenade"
alias +grenade "weapon_hegrenade; wait; +attack"
alias -grenade "-attack; wait; wait; lastinv"
pvz.: begi su ginklu paspaudi mouse3 ismeta HE granata ir vel pasirenka ta pati ginkla su kurio buvau pries tai.

//Bombos dejimas
alias +plant_c4 "weapon_c4; w; w; +attack; +duck; say_team Cover Me, I'm Planting The C4!"
alias -plant_c4 "-attack; -duck; lastinv"
pvz.: begi su ginklu paspaudi v pasirenka C4 pritupia,deda ir tuo paciu sako Cover Me, I'm Planting The C4! padejus pasirenka pries tai naudota ginkla.

Nu cia tokie palengvinimai, tai va esme tame kad ant css sitie scriptukai neweikia :confused: galkas turi minciu kaip padaryti kad jie weiktu.
P.S. gal kas moka padaryti awp scripta tipo 1karta prizumini sauni pakeicia peili ir vel i awp su 1karto zumu ?

X-log
2006-10-11, 19:57
dazniausiai servuose buna uzblokuota "wait" komanda, todel ir neveikia.

Beady
2006-10-11, 19:57
o kodel ja blokoja ? ka ji tokio jau daro ? ir beje as meginau ir per lana nu savo serva su botais pakurti man vistiek neweiki sitos komandos :confused:

X-log
2006-10-11, 20:02
http://www.counter-script.net/index.php?id=35

Beady
2006-10-11, 20:23
Nu saite tos komandos surasytos bet tai nera to ko man reikia pvz pagal mano ta scripta kai as paspaudziu mouse3 tipo kad mestu granata man raso consolei Unknown command: weapon_hegrenade :)

X-log
2006-10-11, 20:26
Nu saite tos komandos surasytos bet tai nera to ko man reikia pvz pagal mano ta scripta kai as paspaudziu mouse3 tipo kad mestu granata man raso consolei Unknown command: weapon_hegrenade :)
turi buti "use weapon_hegrenade"

dominant
2006-10-11, 20:28
Skiriasi komandos css ir cs1.6, susirask command listą ir susidėk tokias komandas kurios yra css.

Beady
2006-10-11, 21:44
Su c4 sutwarkiau dabar weikia o su HE biski idomiai dabar ta funkcija weikia isitraukia grana nujima zieda pasiruose mesti kaitik atleidziu man pasiima preita ginkla ir neismeta he :)

Zex
2006-10-11, 22:09
//Fast Weapon from Grenade Script// by: submitted by: I3anz4i
Description: basically this script speeds up the time in between throwing a nade and switching to your next weapon right away.

alias +he1 "weapon_hegrenade"
alias -he1 "slot1"
alias +he2 "weapon_hegrenade"
alias -he2 "slot2"

alias +throw1 "+he1; +attack"
alias -throw1 "-attack; wait; wait; -he1"

alias +throw2 "+he2; +attack"
alias -throw2 "-attack; wait; wait; -he2"

alias nade "he_second"
alias he_second "bind MOUSE4 +throw2; dev1; echo he_second; dev0; alias nade he_prim"
alias he_prim "bind MOUSE4 +throw1; dev1; echo he_prim; dev0; alias nade rel"
alias rel "bind MOUSE4 +reload; dev1; echo he_prim; dev1; echo Reload; dev0; alias nade he_prim"

bind "MOUSE5" "nade"

Beady
2006-10-11, 23:45
Zex kur tu davei labai sudetingas scriptas as dar perzvelgiau ta saita paziurejau i pavyzdzius ir sukuriau savo paprasta scripta kuris weikia labai gerai:
//->HE
bind mouse5 "+grenade"
alias +grenade "use weapon_hegrenade; wait; +attack"
alias -grenade "-attack"
Kazkodel ant css nereikia darasyneti komandas lastinv kai tik ismete he jis automatiskai pakeicia i primary weapon :)

NoRoggeR
2006-10-12, 00:59
Beady parašyk savo naudojąmą bombos dėjimo skriptą jei nesunku.

Beady
2006-10-12, 10:03
//->Bombos dejimas
alias +plant_c4 "use weapon_c4; w; w; +attack; +duck; say_team Cover Me, I'm Planting The C4!"
alias -plant_c4 "-attack; -duck"
bind "mouse4" "+plant_c4"

P.S. aisku execo pradzioj reikia susimesti sutrumpinimus jei ka parasau kad zinotum.
alias w "wait"
alias w2 "wait; wait"
alias w3 "wait; wait; wait"
alias dev1 "developer 1"
alias dev0 "developer 0"

ConnFECT
2007-03-10, 16:02
//->HE
bind mouse5 "+grenade"
alias +grenade "use weapon_hegrenade; wait; +attack"
alias -grenade "-attack" kas gali perdaryti šita skripta į flashbang?