PDA

View Full Version : Del windows xp

Lelipop
2009-01-24, 14:25
sveiki noriu paklausti kodel man neina persirasyti windows vista i xp?:rrr:

m@r1b0r0
2009-01-24, 14:28
o tu uzbotini cd per bios ? :cannabis:
p.s ka nors ismeta kokia klaida ar pan ?

Lelipop
2009-01-24, 16:06
Nemoku o kaip reikia uzbotinti?:icon_pray:

nMn
2009-01-24, 16:08
Nemoku o kaip reikia uzbotinti?:icon_pray:
Idedi XP diska, perkrauni pc ir kai paraso zinute: "Do you wanna boot from CD..." ar kazkas panasaus spaudi ENTER. O jei neismeta zinutes eini i BIOS ir nustatai, kad bootintu ne is Floppy o is DVD/CD-ROM

Lelipop
2009-01-24, 16:10
o tu uzbotini cd per bios ? :cannabis:
p.s ka nors ismeta kokia klaida ar pan ?
ne nemeta jokiu klaidu va sitaip buna http://www.failai.in/P/1232806075_Untitled.jpg :no:

Lelipop
2009-01-24, 16:12
Idedi XP diska, perkrauni pc ir kai paraso zinute: "Do you wanna boot from CD..." ar kazkas panasaus spaudi ENTER. O jei neismeta zinutes eini i BIOS ir nustatai, kad bootintu ne is Floppy o is DVD/CD-ROM
o kur tas bios randasi? ir kaip ten nustatyti kad bootintu?

nMn
2009-01-24, 16:19
o kur tas bios randasi? ir kaip ten nustatyti kad bootintu?
Kai perkrauni win spausk "Delete" man atrodo, dabar neprisimenu ir ten susirandi BOOT uzrasa ir nustatai
►Boot Device Priority
1st Boot Device [CDROM]

Lelipop
2009-01-24, 16:21
Kai perkrauni win spausk "Delete" man atrodo, dabar neprisimenu ir ten susirandi BOOT uzrasa ir nustatai
►Boot Device Priority
1st Boot Device [CDROM]

dekui reiks pabandyti. o gal zinai is kur parsisiusti gerus windowsus xp?:D

uploader
2009-01-24, 16:21
Patarimas negadinkis nervu.. geriau pasiieshkok skelbimu kas tai gali padaryti.. dar pats susigadinsi perasydamas situos vin ir kitu neisirasysi po to sedesi be kompo..

nepamirsk kad vien perasius vin jie bus nieko verti kol nesuinstaliuosi visu draiveriu ir atnaujinimu.

Lelipop
2009-01-24, 16:26
Patarimas negadinkis nervu.. geriau pasiieshkok skelbimu kas tai gali padaryti.. dar pats susigadinsi perasydamas situos vin ir kitu neisirasysi po to sedesi be kompo..

nepamirsk kad vien perasius vin jie bus nieko verti kol nesuinstaliuosi visu draiveriu ir atnaujinimu.
visus driver turiu diske :D tad pc nesusigadinsiu o is skelbimu taj nekvieciu ba pats galiu persirasineti pc..:):D

alfA.
2009-01-24, 16:55
visus driver turiu diske :D tad pc nesusigadinsiu o is skelbimu taj nekvieciu ba pats galiu persirasineti pc..:):D

jei gali tai ir persirasyk neklausinejas. geriau issikviesk meistra, nes verksi grizes po pamoku kad komputeruko neturi.

aFoseN
2009-01-24, 16:58
Perašinėjant windowsus gadinasi PC, jo sparta ar kas nors? Man kažkada klasiokas tokias nesamones skiedė, tai nežinau tikėt ar ne ;/

In[da]house
2009-01-24, 17:02
Netikėk. Kaip tik, nauji windowsai, jokio šlamšto, dar geriau veikia.

nMn
2009-01-24, 17:03
Perašinėjant windowsus gadinasi PC, jo sparta ar kas nors? Man kažkada klasiokas tokias nesamones skiedė, tai nežinau tikėt ar ne ;/
Jei daznai perrasineji, tai gadinasi, nes perrasant windows HDD labai apkraunamas. Mano draugui buvo nuluzes ~1 para hdd :] . Kazkas jam buvo blogai tai daug kartu perrase :D

uploader
2009-01-24, 17:39
Jei daznai perrasineji, tai gadinasi, nes perrasant windows HDD labai apkraunamas. Mano draugui buvo nuluzes ~1 para hdd :] . Kazkas jam buvo blogai tai daug kartu perrase :D
ar tikrai net viena para buvo nuluzes po to atsigavo...........:no:

nMn
2009-01-24, 17:42
ar tikrai net viena para buvo nuluzes po to atsigavo...........:no:
Ne, meluoju :now: :no:

BND'
2009-09-23, 22:28
Dabar pats ieskausi windows geru, zadu savo vistele i xp padaryt, perdaug vista eda resursu. tad kas ismanot apie tai susiekit, nes nlb ir gaudausi, daugmaz zinau ka daryt ir pan bet reikia man zinanciu apie win irasima, kokius siustis , tinka cd-key rast ir pan, ... ;/

Fanatikas..
2009-09-24, 20:30
Dabar pats ieskausi windows geru, zadu savo vistele i xp padaryt, perdaug vista eda resursu. tad kas ismanot apie tai susiekit, nes nlb ir gaudausi, daugmaz zinau ka daryt ir pan bet reikia man zinanciu apie win irasima, kokius siustis , tinka cd-key rast ir pan, ... ;/
http://www.linkomanija.net/details?94723.Microsoft_Windows_XP_Professional_SP3_Integrated_September_2009_Corporate-UP2DATE šviežiausi Windows XP SP3 2009 September relyzas. Nereikia jokių serialų ar actvation code'ų. :)